home
Hotline
Zavoláme Vám!

Napíšte nám Vaše meno a telefónne číslo
a náš obchodník Vás bude kontaktovať

Vypíšte len v prípade, že ste podnikateľ

Referencie

S firmou Bártrová spolupracujeme už druhý rok a za ten čas sme sa stretli s úžasným kolektívom, ktorý bol vždy ochotný pohotovo zareagovať na ponuky a požiadavky, bleskovo vyzistiť dopyt a vybaviť najvhodnejšiu variantu, aby sme boli spokojní. Za to sme im veľmi vďační a budeme s nimi naďalej radi spolupracovať.

Igor Slovák
DUO ARATRON ASPIS


Viacročné skúsenosti nám potvrdzujú, že spolupracovať so spoločnosťou bártrová.sk bol dobrý nápad. Prinieslo nám to nové obchodnícke možnosti, pomocou ktorých sme ušetrili hotovosť. Pri spolupráci so spoločnosťou bártrová.sk zaznamenávame ochotu riešiť naše konkrétne dopyty, prívetivý klientský prístup a stále rozrastajúcu sa ponuku tovarov.

RNDr. Viera Gáliková
SHERLOCK, s.r.o.


Chcem sa Vám touto formou poďakovať a oceniť našu spoluprácu s Bártrovou s.r.o., ktorú aj vďaka Vášmu vždy ochotnému a aktívnemu prístupu považujem za nadštandardnú a s potenciálom rastu do budúcna. Berte to prosím ako profesionálne ocenenie Vašej práce.

Ing. Pavol Cesnek
ImageWell s.r.o.


Spoločnosť Bártrová môžeme charakterizovať ako profesionálov, ktorí individuálne riešia naše potreby a aktívne obchodujú naše služby. Výborná komunikácia a individuálny prístup nás o pozitívnom prínose tejto spolupráce pre našu spoločnosť neustále len presviedčajú. Vďaka tejto spolupráci sme zo širokej ponuky nakúpili mnohé tovary a služby pre našu firmu.

PETER URBANEC, senior consultant
Garnet Peers Training Centre


So spoločnosťou Bártrová obchodujeme už vyše 4 rokov. Za túto dobu spolupráce máme s nimi iba dobré skúsenosti. Podarilo sa nám získať mnoho nových zákazníkov, či už individuálnych alebo firemných. Tiež sme viackrát objednávali služby a tovary cez túto spoločnosť. Podarilo sa nám získať dodávateľov za výhodné ceny. Spoluprácu hodnotíme veľmi kladne.

Ján Masaryk
Hotel Marlene


Spoločnosť Bártrová nám priniesla nové obchodnícke možnosti. Po rokoch úspešnej spoločnej spolupráce sa spol. Bártrová stala našim obchodným partnerom, s ktorým riešime svoje každodenné obchodné aktivity. Oceňujeme najmä profesionálny a zároveň ľudský prístup, ochotu riešiť naše požiadavky a dotiahnuť ich k úspešným obchodom. Ušetrili nám čas aj peniaze.

Juraj Holík
OFPRINT JH s.r.o.


So spoločnosťou Bártrová spolupracujeme už niekoľko rokov. Oceňujem predovšetkým aktívny obchodnícky prístup zo strany Bártrovej a široký výber služieb a produktov na bárter. Systém Bártrová sa stal našim doplnkovým obchodným kanálom, vďaka ktorému dokážeme efektívne využívať celkové kapacity našej spoločnosti.

Mgr. Jakub Čech
daren&curtis, s.r.o. | Building. Brands.


logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
 

zobrazuje sa náhodný výber z logotypov parnerov

Free PageRank Checker