Hotline
Zavoláme Vám!

Napíšte nám Vaše meno a telefónne číslo
a náš obchodník Vás bude kontaktovať

Vypíšte len v prípade, že ste podnikateľ

Kariéra

Hľadáme kolegov

Obchodník / predajca

Miesto práce: Bratislava alebo Košice

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

  • aktívna prezentácia produktov spoločnosti,
  • aktívna telefonická, písomná ako aj osobná komunikácia s exitujúcimi ako aj potenciálnymi klientmi,
  • vyhľadávanie potenciálnych klientov,
  • realizácia kompletných podkladov na obchodné rokovania a príprava jednotlivých obchodných ponúk,
  • vedenie obchodných rokovaní,
  • vedenie obchodného prípadu od prvotného kontaktu až po naplnenie zmluvného vzťahu.

Ponúkaný plat: dohodou

Termín nástupu: dohodou / ihneď

Iné výhody: Možnosť práce v dynamickom kolektíve. Ohodnotenie v závislosti od výkonov a pracovného nasadenia. Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania.

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača

Profesijný životopis zaslať na e-mail: job@bartrova.sk

Požiadavky na zamestnanca:

  • dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské s maturitou,
  • pozícia vhodná pre ablolventa,
  • vodičský preukaz "B" + skúsenosti,
  • komunikačná schopnosť - písomná, telefonická ako osobná na vysokej profesionálnej úrovni,
  • znalosť písania obchodných listov a vypracovávania individuálnych obchodných ponúk ,
  • schopnosť maximálneho pracovného nasadenia,
  • vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti - aktívny predaj produktu spoločnosti.

Free PageRank Checker